pop over to this site bothdrop.additional resources headreplica.With Fast Delivery zegarkowrepliki.try this web-site best replica watch site 2022.my company https://www.copadelrey-aguabrava.com/.recommended you read www.mailwatches.com.Different Manufacturers https://www.divorcewatches.com/.dig this replica tag heure.more helpful hints www.musicfranckmuller.com.view publisher site buy fake rolex.
Klimatizace Sinclair
Nezávazná poptávka

Klimatizace Sinclair

S klimatizací Sinclair snadno vytvoříte domácí pohodu a příjemné klima ve všech typech rezidenčního bydlení.

 Katalog klimatizací Sinclair


VISION série

Série VISION je výborným řešením pro zákazníky, kteří ocení ovládání jednotky přes WiFi pomocí chytrého telefonu. Pro zlepšení kvality vyfukovaného vzduchu je tato série vybavena generátorem záporných iontů a zdravotními filtry. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí.


Sinclair ASH-09BIV
Výkon: 2.5 kW chlazení / 2.8 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-12BIV
Výkon: 3.2 kW chlazení / 3.5 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-18BIV
Výkon: 4,6 kW chlazení / 5.2 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-24BIV
Výkon: 6,2 kW chlazení / 6,5 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE

FOCUS PLUS série

Inovativní série FOCUS PLUS, která využívá ekologicky šetrného chladiva R32 s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP), Vás zaujme elegantním designem se skrytým LED displejem. Všechny jednotky z této série jsou standardně vybaveny WiFi modulem, pro pohodlné ovládání pomocí Vašeho chytrého zařízení. Disponuje vyšší účinností, sedmi rychlostmi ventilátoru a také novým dálkovým ovladačem.


Sinclair ASH-09BIF2
Výkon: 2.7 kW chlazení / 2.8 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-13BIF2
Výkon: 3.5 kW chlazení / 3.7 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-18BIF2
Výkon: 5.1 kW chlazení / 5.3 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-24BIF2
Výkon: 7,0 kW chlazení / 7.4 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE

SPECTRUM série

Série SPECTRUM zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí. Jednotky SPECTRUM dodáváme ve dvou barevných variantách – v černé a bílé, díky čemuž si snadno vyberete vhodné designové řešení na míru Vašim potřebám.


Nabídka produktů v přípravě.

SPECTRUM PLUS série

Série SPECTRUM PLUS zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Jednotky z této série mimo jiné disponují 2-stupňovým kompresorem a možností topení do venkovní teploty až -30° C. Série zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí.


Nabídka produktů v přípravě.

RAY SERIE

Série RAY je základní sérií, která nabízí cenově dostupné řešení pro Váš domov. Pohodlná regulace teploty je zajištěna funkcí „I FEEL“. Díky použití ekologicky šetrného chladiva R32 se výrazně snižuje dopad na životní prostředí.


Sinclair ASH-09BIR
Výkon: 2.5 kW chlazení / 2.8 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
Sinclair ASH-12BIR
Výkon: 3.2 kW chlazení / 3.5 kW topení
CENA VČETNĚ MONTÁŽE
praxe 30let nízké ceny odborný servis
logo rs mont O nás Klimatizace Prodej Elektroinstalace Poptávka Kontakt

Richard Schneider

Tel.: 603 219 368

info@rsmont.cz

IČ: 65747666

U nás nejen zakoupíte klimatizační techniku za skvělé ceny, ale klimatizaci Vám odborně namontujeme a poskytneme její autorizovaný servis. Na základě naší 30leté praxe Vám také rádi poradíme.