pop over to this site bothdrop.additional resources headreplica.With Fast Delivery zegarkowrepliki.try this web-site best replica watch site 2022.my company https://www.copadelrey-aguabrava.com/.recommended you read www.mailwatches.com.Different Manufacturers https://www.divorcewatches.com/.dig this replica tag heure.more helpful hints www.musicfranckmuller.com.view publisher site buy fake rolex.
Tepelná čerpadla
Nezávazná poptávka

Tepelná čerpadla

Naše společnost vám může nabídnout, dodat a kompletně namontovat tepelná čerpadla typů Fujitsu Neoré, Daikin Altherma a Samsung, které poskytují služby nejvyšší kvality.
 

 Katalog tepelných čerpadel Fujitsu         Katalog tepelných čerpadel Samsung        Katalog tepelných čerpadel Daikin


Co je tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo funguje na principu absorbování volné energie z atmosféry.

Systém tepelného čerpadla vyžaduje pouze 1 kW elektrické energie k výrobě 3 až 5 kW termální energie.

Díky své velké účinnosti tepelné čerpadlo nabízí
velmi nízké provozní náklady.


Klimatizace typu vzduch - vzduch

Standardní typ klimatizací, se kterým se můžete nejčastěji setkat. Spolehlivě dokážou v létě ohladit a v zimních měsících topit, určitě se proto vyplatí.

Jsou založeny na jednoduchém principu venkovní jednotky, která odebírá teplo ze vzduchu zvenčí a přemění jej v ochlazení v létě; v zimě to platí naopak.

Z hlediska pořizovacích a provozních nákladů se jedná o nejekonomičtější způsob vytápění, jejich instalace je rychlá a snadná, a budete-li chtít, mohou disponovat funkcí odvlhčování.

 

Klimatizace typu vzduch - voda

Tento typ klimatizace se od předchozí liší tím, že teplý či studený vzduch není do místnosti vháněn klasickým „fukarem“. Vnitřní jednotku tvoří tzv. hydrobox, kde se teplo vyráběné ve venkovní jednotce předává ve vodním tepelném výměníku v rozvodu topné soustavy; vlastně tak funguje jako radiátor nebo podlahové topení. Výhodou tohoto typu klimatizace jsou nízké provozní náklady a minimální prostorové nároky, vnější jednotku lze snadno umístit na střechu či kamkoli jinam. A především nabízí nejvyšší možnou účinnost při celoročním ohřevu! V režimu chlazení tak tyto klimatizace nabízejí nesrovnatelně vyšší účinnost než běžné klimatizační jednotky.

praxe 30let nízké ceny odborný servis
logo rs mont O nás Klimatizace Prodej Elektroinstalace Poptávka Kontakt

Richard Schneider

Tel.: 603 219 368

info@rsmont.cz

IČ: 65747666

U nás nejen zakoupíte klimatizační techniku za skvělé ceny, ale klimatizaci Vám odborně namontujeme a poskytneme její autorizovaný servis. Na základě naší 30leté praxe Vám také rádi poradíme.